Dobrodošli-Welcome-Benvenutti-Willkommen
My video

O utrci

1.9 km

90 km

21 km

 

Raspored događanjaPetak i subota 19 i 20.10.2018.

Petak, 19.10. 2018.
12:00 - 19:00
Predaja bicikala u T1 - trajektna luka Porozina
14:00 - 20:30
Prijava natjecatelja / Podizanja startnih paketa - Hotel Aurora, Mali Lošinj
20:30 - 21:30
Brifing za utrku - Hotel Aurora, Mali Lošinj
        
Subota, 20.10. 2018.
06:30 - 07:00
Otvaranje tranzicije T2 - Trg Republike Hrvatske, Mali Lošinj
07:15
Polazak autobusa za samostalne natjecatelje i plivače / bicikliste štafeta - autobusni kolodvor Mali Lošinj
09:15
Dolazak autobusa - trajektna luka Porozina
09:20 - 10:00
Brifing za plivački segment - trajektna luka Porozina
10:00
Ukrcavanje na trajekt - trajektna luka porozina
10:15
START UTRKE ---------------------------------------
19:00
Večera (švedski stol) i dodjela nagrada - Hotel Aurora, Mali Lošinj

Raspis utrke

Kliknite ovdje kako biste preuzeli raspis utrke u PDF formatu.

Prijava

Prijave se vrše putem prijavnice klikom ovdje. Prijava je važeća nakon uplate startnine.

 

Startnina uključuje:
Startni paket, majicu utrke,  plivačku kapu, personalizirani startni broj, mjerenje vremena, prijevoz autobusom od Malog Lošinja do trajektne luke Porozina, čuvanje bicikli u tranziciji T1 preko noći, okrijepe tijekom utrke, spasilačku službu i medicinsku pomoć, osiguranje natjecatelja, medalje za sudjelovanje, večeru u hotelu Aurora nakon utrke.

Nagrade:
Prva tri natjecatelja u ženskoj i muškoj kategoriji dobivaju pehar, medalje i nagrade sponzora.
Prve tri štafete dobivaju medalje i nagrade sponzora.

 

Pravila i regulacije 

Pravila utrke su prema pravilima Hrvatskog triatlon saveza i ˝ITU Competition rules˝ . Zavjetrina je zabranjena i obvezno je držati se desne strane ceste tijekom biciklističkog segmenta. Svi sudionici utrke (individualni i članovi štafeta) na korištenje dobivaju čip za mjerenje vremena, koji su dužni vratiti po završetku utkre. Za svaki izgubljeni čip, natjecatelj snosi trošak u iznosu od 600,00 kn.


Limit utkre je 200 natjecatelja/štafeta

 

Pojedinačna prijava:

01. Srpnja - 06. Rujna 90€ (670kn)*
15. Kolovoza - 04. Rujna 110€ (820kn)*
07. Rujna - 05. Listopada 140€ (1040kn)*

 

Štafete:

01. Srpnja - 06. Rujna 120€ (880kn)*
15. Kolovoza - 04. Rujna 140€ (1040kn)*
07. Rujna - 05. Listopada 170€ (1250kn)*

 Nakon navedenih datuma, prijave neće biti moguće.

* Ne uključuje trošak prijenosa sredstava

Uplate startnine vrše se na:

TRIATLON KLUB MATULJI

Kvarnerska cesta 3,Matulji 51211,Croatia
ERSTE BANK - Jadranski trg3a,51000 Rijeka, Croatia                       
SWIFT:  ESBCHR22        
IBAN: HR4524020061100583334


     

Prilikom uplate startnine u opisu plaćanja je potrebno navesti ime i prezime natjecatelja / naziv štafete.
U slučaju odustajanja zaključno s 04. rujnom povrat startnine umanjuje se za iznos troškova prijenosa sredstava.
U slučaju odustajanja od natjecanja nakon 04. rujna, povrat novca nije moguć.

 

 

Startna listaStartna lista se generira prema prijavama sudionika

POJEDINAČNO/SINGLE

1.Danijel Nurkić (1978), M/M, Cres, CRO
2.Damir Kocijan (1979), M/M, Mali Lošinj, CRO
3.Ivan Karačić (1987), M/M, Zagreb, CRO
4.Sunčana Smokvina Hanza (1973), Ž/F, TK Matulji, CRO
5.Marko Hanza (1972), M/M, TK Matulji, CRO
6.Vitomir Lazić (1965), M/M, Zagreb, CRO
7.Kruno Vukušić (1967), M/M, TK Swibir, CRO
8.Vedrana Golek (1989), Ž/F, TK Zrinski, CRO
9.Dino Dorčić (1993), M/M, Cres, CRO
10.Primož Nerad (1978), M/M, TK Olimpija, SLO
11.Iván Domján (1986), M/M, 575 Team Budapest, HUN
12.Sebestyén Domján (1990), M/M, 575 Team Budapest, HUN
13.Matej Rebula (1984), M/M, Trieste, ITA
14.Alex Baruca (1984), M/M, Trieste, ITA
15.Igor Hržić (1975), M/M, TK Maksimir, CRO
16.Alessio Leo (1979), M/M, ASD Padovanuoto Triathlon, ITA
17.Hrvoje Sagrak (1968), M/M, Zagreb, CRO
18.Ivan Tuta (1980), M/M, TK Zadar, CRO
19.Darko Svirać (1965), M/M, TK Swibir, CRO
20.Tomislav Baotić (1965), M/M, TK Zrinski/Mali Lošinj, CRO
21.Sašo Vdovič (1973), M/M, Arja Vas, SLO
22.Luka Fabiani (1979), M/M, AŠK Žabice, SLO
23.Zoltán Bozsó (1968), M/M, Kaposvári AC, HUN
24.Peter Panovics (1968), M/M, Kaposvári AC, HUN
25.Mario Mutak (1982), M/M, TK 3MAX, CRO
26.Boris Bračun (1983), M/M, TK Swibir, CRO
27.Alessandro Surian (1972), M/M, GoTriTeam, ITA
28.Andrea Babici (1975), M/M, SD 3SPORT Koper, ITA
29.Stefano Bortolami (1970), M/M, Albignasego (PD), ITA
30.Miha Jurečič (1988), M/M, Ljubljana, SLO

ŠTAFETE/RELAYS

41.TK Albona Extreme, CRO
42.GT-Triatlonci-Pula, CRO
43.Extreme GP E-V Cres, CRO
44.TK Zadar, CRO
45.Triton Mix, CRO
46.Triton, CRO
47.Bike Point - Cycling Lošinj, CRO
48.TK Matulji, CRO
49.Dolgeci,SLO

 

 

 

Kontakt

Direktor utrke
Vanja Seršić, tel. +385 95 889 3587, e-mail: creslosinjtriathlon@gmail.com
Inicijatori utrke
Iva i Vanja Seršić
Organizator utrke
Triathlon klub Matulji, www.tkmatulji.hr

Sponzori i partneri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medijski pokrovitelji

 

© 2018 Cres Lošinj Triathlon
Designed by heliasc.com